UA-TV.net


»
Суперсімейка 2
HDRip
Дивитись онлайн!

Суперсімейка 2

The Incredibles 2 2018
Про що мультфільм Суперсімейка 2:
Основний персонаж мультфільму "Суперсімейка 2" - Боб Парр. Він простий службовець страхової фірми. Його робота дуже нудна і дуже набридла чоловікові, тому він з тугою згадувати про минулі часи. А адже згадувати є про що - не завжди Боб працював простим і непримітним клерком. Він був всесвітньо відомим супергероєм, який завжди був готовий прийти на допомогу кожному, хто цього потребував. Також уряд дуже добре ставилася до Бобу, бо він міг запобігти будь-яке правопорушення. Його життя стала значно яскравіше, коли він зустрів Эластику. Вони з першого моменту зустрічі полюбили один одного і незабаром одружилися.

Начебто нічого не могло завадити щасливому життю родини, але проблем уникнути не вдалося. На Парра стали подавати в суд ті, кого він раніше оберігав за те, що Баб завдавав їм матеріальний і моральний збиток. Чоловік не захотів терпіти цього і покінчив з порятунком світу і громадян. Тоді він знайшов місце служби і приховав костюм супергероя. Але, тепер у нього є улюблена дружина Хелен, а трохи пізніше у пари народилися діти. У кожного з них була своя здатність, але батьки заборонили говорити комусь про це. Боб ховався в тіні п'ятнадцять років і, можливо, так тривало б і далі. Але в місті став орудувати новий лиходій, який не віщував своєю появою нічого хорошого.

Дивитись повний мультфільм Суперсімейка 2 2018 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн Українською
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+1622
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.