UA-TV.net


Українські фільми та серіали українською мовою

Українські фільми можна з упевненістю вважати дуже багатогранними. За останні роки кінематограф нашої країни став стрімко розвиватися, і глядачі це відмінно помітили. З'явилося багато фільмів жахів, мелодрам, серіалів, комедійних серіалів, комедій та історичних фільмів. Прекрасні картини українських режисерів прекрасно впораються зі своїм завданням - і розвеселять, і складуть компанію затишним вечором, і змусять посумувати в певній атмосфері мелодрам.

...

Українські фільми та серіали дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якостіУ нас на сайті ми пропонуємо Вам дивитися українські фільми, які ми спеціально для вас зібрали в певний розділ для більш зручного пошуку. Українські кінофестивалі обіцяють, що цей рік буде дуже багатий на прем'єри. Особлива увага приділяється фільму «Гніздо горлиці», яке хоч і знімалося дуже довго, але глядачеві обіцяють незабутні враження від перегляду. У фільмі показується одна з гострих проблем в країні - трудова міграція, тому фільм можна вважати заснованим на реальних подіях.

Команда сайту ua-tv постаралася зібрати тільки кращі українські фільми, які на думку рейтингів і відгуків стали дійсно кращими. Так, наприклад, чергова екранізація відомого твору «Вій» стала одним з кращих фільмів жахів від українських виробників кіно. Фільм «Синевир» теж підніс любителям даного жанру непоганий сюрприз у вигляді жахливих подій у озера з таємничою історією. Незважаючи на досить велику перерву в області української індустрії кіно, на сьогоднішній день - це прорив і стрімкий стрибок вперед, адже кінематограф України день у день відроджується і дуже багато талановитих людей роблять для цього все можливе. Для того, щоб в це повірити, радимо подивитися українські мелодрами 2018, ужастики або комедії.