UA-TV.net


Мюзикли українською мовою

Подивитися фільм із захоплюючим сюжетом, а заодно отримати насолоду від дивовижної музики, співу акторів і приголомшливою хореографічною постановкою - це значить вибрати для перегляду кіномюзикл онлайн. Тільки в цьому кіножанрі так гармонійно поєднуються діалоги, музика і танці. Переглядаючи мюзикли онлайн, глядач відчуває себе учасником феєричного вистави на екрані, де панує романтична атмосфера і гармонія.

...

Мюзикли українською онлайн дивитися безкоштовно в хорошій якості

Мюзикли онлайн в українській озвучці


Попередники кіномюзиклу - американські бродвейські постановки. Саме Бродвей став родоначальником абсолютно нового жанру, в якому переплелися риси вар'єте, оперети і французького балету. Вистав на Бродвеї завжди супроводжував комерційний успіх, тому ідея перенести їх на екран мала приголомшливий ефект. Найперший кіномюзикл, зумів заявити про себе світові - «Бродвейська мелодія» 1929 року. Картину чекали шалені касові збори і статуетка Оскара. Через масове захоплення музичними п'єсами і їх феноменальним тріумфом на екрані кінопродюсери шикувалися в чергу за черговим бродвейським хітом. Більшість цих кінострічок, так чи інакше, були пов'язані з Голлівудом, а між його студіями навіть було негласне змагання за самий касовий спектакль. Перше знайомство наших співвітчизників з голлівудським кінопроектом відбулося набагато пізніше, після Другої світової війни, коли серед трофейних фільмів виявилася коробка з картиною «Серенада сонячної долини», випущеної на екран у 1941 році. Геніальні джазові мелодії Глена Міллера були потрясінням і мали приголомшливий успіх, їх виспівували всюди.

Історія розвитку популярності мюзиклів


Новий сплеск популярності музичних фільмів припав на 60-і роки, коли після прем'єри на Бродвеї була знята чудова стрічка «Вестсайдська історія», успіх якої навіть перевершив її театрального попередника. Трагічна історія кохання сучасних Ромео і Джульєти посіла друге місце в рейтингу кращих картин цього напрямку за всю історію кіно і заслужила 10 Оскарів. Цікаві мюзикли того часу - це і народження нових зірок кіноекрану. З іменами Барбри Стрейзанд і Лайзи Міннеллі глядач познайомився на прем'єрах кінострічок «Смішне дівчисько» і «Кабаре». Обидві актриси, що володіють нестандартної за голлівудськими мірками зовнішністю, зуміли змусити глядача забути про це, підкоривши їх і журі Американської кіноакадемії своїм співочим талантом. Пісні з «Кабаре» увійшли до «золотого» фонду джазу і до сих пір користуються популярністю.

А хіба можна забути ніжну мелодію з французької кінокартини «Шербурзькі парасольки», що стала символом першого кохання? Ця романтична музика навіть увійшла в програму музичних шкіл. З не меншим успіхом розвивався цей кіножанр і в нашій країні. «Романс про закоханих», «Небесні ластівки» і «Солом'яний капелюшок», як і інші мюзикли в хорошій якості стали класикою радянського кіно. Незважаючи на те, що кіномюзикл наближається до свого сторіччя, він продовжує дивувати шанувальників. XXI століття принесло багато цікавого: хореографічні партії і інструментальний супровід стали ще складніше, але найбільші зміни відбулися в постановці. Від видовищності, масштабності і чудових декорацій «Чикаго», «Мулен Руж» і «Примари опери» просто захоплює дух. Щоб зануритися в чарівний світ гармонії, відвідувачі нашого сайту можуть дивитися онлайн мюзикли безкоштовно, без додаткової реєстрації. На ваш вибір - різні комедії, мелодрами і екранізації знаменитих п'єс Бродвею, які подарують романтичний настрій у вихідний вечір.