UA-TV.net


Фільми жахів і ужасів українською мовою

Жахи або хоррор - жанр в кінематографії. Це досить великий перелік кіно онлайн, покликаних налякати глядача картинами психологічного і фізичного насильства над людиною, викликати страх шляхом створення напруженої атмосфери і болісного очікування, що має статися щось жахливе. Для людей, які бажають полоскотати собі нерви і відчути страх, такі кінострічки стануть відмінним варіантом провести ненудний вечір на самоті або компанії друзів.

...

Ужаси, фільми жахів і містика українською онлайн дивитися безкоштовно в хорошій якості

Чому фільми жахів так популярні?


Ще Стівен Кінг в сімдесятих роках минулого століття заявляв, що переважна більшість людей обожнюють, щоб їх лякали. Людині цікаво незвідане, містика, таємниця, які одночасно і вселяють жах, і викликають цікавість. Боязнь темряви, чудовиськ, привидів - все це супроводжується відчуттям страху і емоційним збудженням. З появою кінематографа і жахів онлайн це стало можливим спостерігати з боку. Долаючи бажання закрити очі і натиснути на «стоп», глядачі занурюються в лякаючу атмосферу чергового хоррор-фільму.

Особливості фільмів жахів


Кінострічки в жанрі жахів б'ють всі рекорди за популярністю і займають верхні рядки в рейтингу найбільш цікавих для глядачів фільмів. Цей жанр, починаючи з моменту своєї появи, міцно заволодів увагою глядачів, і з кожним роком тільки зміцнює свої позиції. І хоча таке відео в більшості випадків містить негативні, страшні, страшні картинки, кількість людей, бажаючих випробувати негативні емоції, стає тільки більше. А режисери та сценаристи з ентузіазмом придумують нові психологічні прийоми, що дозволяють тримати глядачів у напрузі під час усього перегляду.

Як працює хоррор?


Головний інструмент жахів - це страх. А щоб він працював в правильному напрямку, глядач повинен усвідомлювати реальність того, що відбувається і постійно перебувати в напрузі. Підтримка складної психологічної обстановки і атмосфери страху - основне завдання хоррора. Дивитися фільми жахів повинно бути по-справжньому страшно. Головне для режисера - це знайти потрібний важіль і змусити працювати уяву глядача, що прекрасно реалізовано в багатьох сучасних фільмах жахів.

Дивитися жахи безкоштовно


Зараз вже потрібно для перегляду хоррор-фільмів відвідувати кінотеатри або купувати ліцензійні DVD-диски. Досить вибрати потрібну картину в нашому віртуальному кінотеатрі і можна насолоджуватися фільмами жахів безкоштовно і без реєстрації. Хочете полоскотати собі нерви? Тоді жанр хоррор для вас. Пробігає по шкірі мороз, льодовий душу жах, непереборне бажання сховатися під ковдрою, але спочатку переконатися, чи закрита вхідні двері. Знайоме? Такі почуття вам гарантовані після відеоперегляду наших фільмів жахів.

Кращі ужастики в одному місці


У нашому віртуальному кінотеатрі ви можете дивитися жахи абсолютно безкоштовно. У нас зібрана повна колекція фільмів цього жанру:
фольклорний хоррор (перевертні, вампіри, відьми);
містичні жахи (зомбі, привиди, повсталі мерці, реінкарнація);
психологічні жахи (маніяки, божевільні вбивці);
фантастичні трилери (жахливі істоти з інших планет, роботи-психопати).
Вибирайте будь-який, вимикайте світло і занурюйтесь в страшну всесвіт фільмів жахів.