UA-TV.net


»
Ліга справедливості
HDRip
Дивитись онлайн!

Ліга справедливості

Justice League 2017
Про що фільм Ліга справедливості:
Над нашим світом, показаним у фільмі «Ліга справедливості: Частина 1», вже не раз нависала небезпека ліквідації. Однак постійно були супергерої, які захищали його від неминучої смерті. Сьогодні нашій планеті і всьому населенню загрожує тотальне знищення. Штучний розум Брэйниак, який прилетів з планети Криптон, хоче посіяти паніку серед всього населення Землі. Поодинці протистояти йому не зможе жоден герой. Супермен і Бетмен, обдумавши всю небезпеку ситуації, приймають рішення об'єднатися і зібрати команду з таких же героїв як вони – Лігу справедливості. В неї потрапляє Марсіанський мисливець, дуже схожий на Супермена; голова Амазонок – дівчина, вміло обращающаяся з ласо; Флеш, ні з ким незрівняний в швидкості переміщення; Аквамэн, підвладна йому стихія води, і Зелений ліхтар з перснем, якому підвладне управління всім живим світом.
Проте в даний час головна мета для присутніх легіонерів - це не війна з Брэйниаком. Супергерої зобов'язані об'єднатися в єдине ціле – в команду, де кожен відповідає за напарника і в будь-якій ситуації готовий прийти на виручку. Зробити це не так вже легко. У будь-якого супергероя є своя популярність, свої героїчні вчинки та досягнення, ділити які вони ні з ким не бажають. Чи зуміють супергерої возз'єднатися в одне ціле для боротьби зі світовим злом?

Дивитись повний фільм Ліга справедливості 2017 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн Українською
 • Укр.1
 • Плеєр1
 • Укр.2
 • Плеєр2
 • Рос.
 • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
-313
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. RaymondGlype
  RaymondGlype 19 липня 2019 00:41
 2. DOMASt
  DOMASt 16 липня 2019 18:36
  Производство и Производство сборных особняке для сезонной и круглогодичной жизни в Казани. Сельские коттедже построены на высоком качестве, сколько может занять кладезь времени. Используемая материалы характеризуется эффективностью, быстрым разработка гараже и сниженными затратами для конечную работу. Эконом-класс в каталоге проектов поглощать многоэтажные виллы и доме. Действие кабины весь соответствует стандартам и правилам, а также правилам безопасности, которые обеспечивают высокую производительность всех коттедже и гараже.
  строительство дома из газоблоков
  Поскольку в доме очень тепла, в здании можно построить короткий удобный бизнес. Совершенно используемые техусловия имеют публичный сертификат, который содержит чреватый сертификат экологической безопасности и ограждения. Цены для месте основаны для доставке и установке дома. Постоянно работы выполняются исключительно крутыми строителями. Когда мы спрашиваем клиентов о внешнем виде вашего коттедже и ограждения и нужных вам зданиях, мы предлагаем бесплатные консультации по планированию и профессиональными технологиям чернорабоячими. В случае сделки, вы можете сделать бесплатные строительные работы профессионалами!
  https://stroydom-kazan.ru - под ключ строительство домов Казань
 3. Warrentwign
  Warrentwign 3 липня 2019 04:09
  гидра онион - гидра зеркало, гидра зеркало
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.