UA-TV.net


Каратель
HDRip
Дивитись онлайн!

Каратель 2 сезон

The Punisher 2017
  • Звук: HamsterStudio , Кравец, Jaskier, Субтитры PhysKids, Coldfilm, LostFilm, Good People, BaibaKo, Newstudio, AvePremier, Кубик в Кубе, Alexfilm, IdeaFilm
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Бойовики, Кримінал, Пригоди, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 44 хв
  • Режисер: Енді Годдард
  • Подивилися: 1 182 людей
Дивитися всі серії серіалу Каратель (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Каратель:
Головним героєм пригодницького бойовика "Каратель" є звичайний городянин Френк Касл. Чоловік був снайперів в Іраку під час військових дій, його родина довго чекала на повернення з фронту, коли нарешті це сталося, колишньому військовому довелося тривалий час реабілітуватися в навколишньому світі. Тільки все налагодилося, як злочинці синдикату нападають на його рідних і всіх жорстоко вбивають. Кожен присутній у будинку попався під руку нещадних головорізів, Френку дивом вдалося вижити, хоча навіщо йому тепер жити? Перебуває в жалобі глава сімейства, поступово усвідомлюючи всю серйозність події, розуміє, що більше йому нічого втрачати і відправляється на пошуки винних у страшній трагедії. У колишнього військового зносить дах і він починає без розбору влаштовувати розправу над бандитами. В цю м'ясорубку потрапить безліч людей і не тільки з кримінального світу. Заведена машина для вбивств буром йде вперед, змітаючи все на шляху. Головному герою знадобиться залізна сила волі, щоб зупинитися, взяти себе в руки і припинити каральну операцію вже над чистими людьми. І хоч раніше він не був прихильником зброї, ящик пандори закрити нелегко.

Дивитись серіал Каратель 2 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайнТрейлер
Файно :)
0
Фууу :(
0
+55
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий