UA-TV.net


»
Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія
HDRip
Дивитись онлайн!

Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія

Star Wars 1977
Про що фільм Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія:
Дії фантастичного фільму режисера Джорджа Лукаса Зоряні війни: Епізод 4-Нова надія, що відбуваються в далекій, далекій галактиці, у якої Імперія намагається захопити владу над усім світом. Протистоїть Імперії поступається за кількістю сил армія овстанцев, під проводом члена Галактичного Сенату Принцеси Леї. Права рука чорного Імператора, таємничий Дарт Вейдер захоплює в полон Принцесу Лею, щоб дізнатися інформацію про розташування повстанців, але вона устигає послати сигнал про допомогу з двома дроидами. R2-D2 і C-3PO виявляються на пустинній планеті Татуїн і потрапляють у розпорядження до Люка Скайуокеру.
Дроидам необхідно розшукати якогось Бена Кенобі, який може допомогти врятувати Принцесу Лею, щоб протистояти силам зла і не допустити зоряні війни. Таким чином Люк, іду за роботами знайомиться з самим Обі-Ван Кенобі. Літній джедай Обі-Ван передає Люку світловий меч його батька і пропонує разом відправиться рятувати Принцесу Лею. Люк розуміє своє призначення він повинен стати джедаєм боротися проти Імперії і їх головного зброї Зірки Смерті.
Фільм Зоряні війни: Епізод 4-Нова надія є першим фільмом саги про зоряні війни, проте четвертим за хронологічним подій. Фільм вийшов на екрани в 1977 році під назвою Зоряні війни, а так само був удостоєний 6 нагород премії Оскар, 2 нагород премії BAFTA, 2 нагород премії Золотий Глобус, нагороди премії "Греммі" і безлічі різних номінацій. Четверту частину саги Джордж Лукас зняв першою з-за бажання показати Зірку Смерті.

Дивитись повний фільм Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія 1977 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн Українською
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+711
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.