UA-TV.net


» » Дивитися Фільм Полум'я і Цитрон 2008 в HD якості онлайн безкоштовно
Фільм Полум'я і Цитрон
Дивитись онлайн!

Фільм Полум'я і Цитрон

Flammen & Citronen 2008
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2008
  • Жанр: Бойовики, Воєнні, Драма, Мелодрами, Трилер
  • Країна: Данія, Німеччина, Норвегія, Франція, Швеція, Фінляндія, Чехія
  • Режисер: Оле Крістіан Мадсен
  • Подивилися: 78 раз
  • Додано: 5-05-2020
Про що фільм Фільм Полум'я і Цитрон:
Данія окупована. Німці вершать своє свавілля і безкарність тільки підстьобує їх. Головні герої працюють в ополченні. Вони змушені ховатися і робити свою роботу так, щоб їх не було чутно, а ні видно. Герої розуміють, що це для них дуже звичний образ. Вони військові фахівці своєї справи, а ховаються, як жаби по болотах, і обманюють німецьких спецагентів. У них є союзники і вони багато з ними намагаються здійснити, але у них немає можливості вивести з окупації ввірену їм територію. Німців більше і ця більшість переважна. Яким буде підсумок, невідомо.

Актори: Туре Ліндхардт, Мадс Міккельсен, Стін Стенгаде, Петер Мюгінд, Мілле Лефельдт, Крістіан Беркель, Ханнс Цішлер, Клаус Риис Естергорд, Флемминг Еневольд, Ларс Міккельсен

Дивитись повний фільм Фільм Полум'я і Цитрон 2008 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.