UA-TV.net


»
Ніндзяго: Майстри Кружітцу
DVDRip
Дивитись онлайн!

Ніндзяго: Майстри Кружітцу 10 сезон

Ninjago: Masters of Spinjitzu 2011
Дивитися всі серії серіалу Ніндзяго: Майстри Кружітцу (10 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал Ніндзяго: Майстри Кружітцу:
«Ніндзяго: Майстри Кружітцу» - це пригодницький мультсеріал про казкову всесвіту Лего. Не секрет, що цей конструктор обожнюють не тільки діти, але й багато дорослих з величезним задоволенням допомагають своїм дітям збирати його. У мультфільмі мова піде про чотирьох ніндзя, які проповідують давню філософію, сенс якої полягає в тому, що не в м'язах міститься справжня сила, а в просветленном розумі. У стародавні часи один мудрець створив унікальне за своїми властивостями Золоте Зброю, воно володіло надприродною силою, в ньому були з'єднані чотири стихії.
Майстер помер, а за його винаходом почалося справжнє полювання. Коул, Кей, Джей і Зейн – воїни ніндзя, які навчалися мистецтву самураїв у наставника Ву. Багато випробувань випаде на долю цих чотирьох сміливців. Вони повинні знайти Золоте Зброю, щоб воно не потрапило в неправильні руки і не стало творити зло. Разом з цим їх територію намагаються захопити сильні і могутні вороги. Попереду всіх, звичайно ж, Гармадон, який бачить себе володарем цінного і могутнього артефакту. Дружба і взаємовиручка допоможуть чотирьом друзям не тільки залишитися в живих, але і врятувати реліквію від злих рук ворогів.

Дивитись серіал Ніндзяго: Майстри Кружітцу 10 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+2739
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.