UA-TV.net


» » Привид в обладунках (аніме) 1995 мультфільм українською дивитися онлайн безкоштовно
Привид в обладунках (аніме)
Дивитись онлайн!

Привид в обладунках (аніме)

Kôkaku Kidôtai 1995
Про що мультфільм Привид в обладунках (аніме):
Дія анімаційного психологічного бойовика "Привид в обладунках" відбувається в недалекому антиутопическом майбутньому, де провідні та безпровідні мережі обплутали кожен куточок Блакитної планети. Комп'ютер є в кожному будинку, а то і не один, і всі вони пов'язані в єдиний ланцюжок. Світова павутина контролюється високотехнічними кибермашинами, які відповідають за все, що відбувається на підконтрольній їм території, в тому числі і за безпеку користування цифровим простором.

2029 рік. Мотоко Кусанаги - кіборг, що служить в Дев'ятому відділі і володіє людським мисленням. Вона була створена спеціально для складних секретних операцій Уряду, тому в її кібернетичну оболонку і вживили розум, відповідний рівню людей.
І ось, в один з днів головна героїня отримує завдання встановити й обчислити місцезнаходження небезпечного злочинця, керуючого користувачами як слухняними маріонетками. На упіймання Ляльковода кидають все підрозділ, включаючи нашого майора. Однак, як з'ясувалося пізніше, це не людина і навіть не машина становлять загрозу для населення. У цього маніпулятора і зовсім немає тіла, це найнебезпечніший вірус і створили його колеги з Шостого відділення

Дивитись повний мультфільм Привид в обладунках (аніме) 1995 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн Українською
  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.