UA-TV.net


» » Серіал Вайнона Ерп 3 сезон 1-12,13,14 серія українською онлайн безкоштовно
Вайнона Ерп
HDRip
Дивитись онлайн!

Вайнона Ерп 3 сезон

Wynonna Earp 2017
Дивитися всі серії серіалу Вайнона Ерп (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Вайнона Ерп:
Уайатт Ерп прославився свого часу тим, що був одним із найвлучніших стрільців Дикого Заходу. Та і його правнучка, героїня серіалу «Вайнона Ерп», теж відрізняється похвальною влучністю. І якщо Уайатт був шерифом, який боровся зі злочинцями за допомогою свого улюбленого револьвера, то Вайнона бореться вже з нечистю. Так, вона успадкувала від предка влучність, але от тільки злочинці як такі, її вже не цікавлять. Тому що дівчина володіє магічним пістолетом.

Цей револьвер може вразити на смерть будь-якого демона або злого духа. Та ось тільки в рідних краях дівчина прославилася тим, що постійно влазила в якісь неприємності. Тому Вайнона відправилася подорожувати по світу і очищати його від потойбічних сил. Минув час, і Вайнона вирішує повернутися в рідне місто, сподіваючись, що все про неї вже забули. Але пам'ять про її подвиги все ще жива в народі. І Вайнона вирішує знову залишити Тумстоун. Як на зло, саме в цей момент містечко атакують демони. І тільки Вайнона зможе їм протистояти. Набравши команду сміливців, дівчина вирішує у що б то не стало захистити рідне місто від нечистої сили.

Дивитись серіал Вайнона Ерп 3 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
-11
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.