UA-TV.net


»
Диво-жінка
HDRip
Дивитись онлайн!
Дивитись трейлер.

Диво-жінка

Wonder Woman 2017
Про що фільм Диво-жінка:
У сучасному суспільстві у людей склалася думка, що стати супер - героєм може тільки хлопець, але у фільмі "Диво-жінка" центральним персонажем стає красива і талановита дівчина з прекрасним іменем - Діана. Вона володіє особливими здібностями і їй не складно однієї чинити опір масі злочинних осіб. Красуня - королева родом з племені амазонок, професійний боєць, який володіє надсилою.
Діана вміє переміщатися з блискавичною швидкістю, літати на висоті як шуліка, вона надзвичайно витривала, до того ж дівчина розуміє звіриний мову. Щоб дати відсіч негідникам, вона користується не тільки своїми особливими навичками, але і ласо.
В руках Діани, ця річ може розв'язати мову будь-кому. Ще у дівчини є найдавніший браслет, який оберігає її від негараздів і дарує їй безсмертя. Не дивлячись на всі її надприродні можливості і таланти, дівчина дуже добра і готова надати допомогу кожному, хто її потребує. Ка - то раз, Діана покидає рідні місця і тримає шлях в інший світ, де біля керма правління стоять тільки чоловіки. Вони терпіти не можуть сильних і незалежних жінок, тому Діані буде досить складно з ними домовитися.

Дивитись повний фільм Диво-жінка 2017 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн Українською Трейлер
 • Укр.1
 • Плеєр1
 • Укр.2
 • Плеєр2
 • Рос.
 • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+1515
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. Тор
  Тор 3 травня 2019 15:04
  гарний фільм Прекрасний кіно-комікс із сенсом
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.