UA-TV.net


»
Сила Ікс
Дивитись онлайн!

Сила Ікс

X-Force 2017
Про що мультфільм Сила Ікс:
У захоплюючому мультфільмі "Сила Ікс" показано дуже сильне протистояння, яке зробило мутантів значно слабше і розділило їх. Циклоп став усвідомлювати, що людство не стримається і буде робити різноманітні спроби знищення тих, хто не такий, як інші люди. Він став скликати найсильніших представників своєї раси, щоб зібрати спеціальну команду, яка зможе надати захист слабких. Але більш могутні мутанти, як Росомаха, Вульфсбейн, Архангел люблять жити відсторонено від усіх.
Вони не люблять командну роботу і прислухатися до думки інших. Тільки хлопці усвідомлюють, що їх сила дуже скоро може знадобитися іншим мутантам. Ті, хто налаштований вороже, проти істот з іншим набором ДНК, змогли полонити і обезволить деяка кількість таких особин. Тепер люди готові знищити всіх представників їхнього роду. На їх погляд, від мутантів не повинно бути й сліду, тому знищенню підлягають всі. Війна вже стукає у двері і сумніви тут неактуальні. Всі потужні мутанти вже давно зібрані в команді "Сила Ікс". Їх способи не завжди гуманні, але й не вони почали цю війну. Мутанти лише захищаються, використовуючи свої здібності.

Дивитись повний мультфільм Сила Ікс 2017 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+13
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.