UA-TV.net
Монахиня
HDRip
Дивитись онлайн!
Дивитись трейлер.

Монахиня 2018 онлайн українською

The Nun
Дивитися повний фільм Монахиня (2018) безкоштовно з українським дубляжем.
Опис фільму Монахиня
Події гостросюжетного фільму розгортаються в Румунії.В одному з монастирів таємничим чином гине молода черниця. Бідолаха була доведена до самогубства. Ніхто не розумів, чому юна особа вчинила такий страшний гріх. Це справа покрито мороком. Необхідно провести ретельне розслідування і розібратися в обставинах трагедії. Папа Римський віддає наказ своїм підсинений, відправити в далеку країну досвідчених із цих справах служителів церкви. Вони зобов'язані пролити світло на цю справу, повернути довіру людей до католицизму. Він був упевнений, що чинить правильно. Для цих цілей Ватикан відправляє одного з служителя храму. У помічницю йому дає послушницю. У чоловіка загадкове минуле. Ніхто не знає, ким він був у мирському житті. Парочка вирушає в далеку країну. Вони впевнені в своїй перемозі. Вони мають намір швидко розібратися і повернутися додому. Однак головні герої не уявляють, що саме там вони зіткнутися з жахливими демонами, заполонили обитель. Люди шоковані подіями, боятися йти в ліс. Відважним мандрівникам доведеться пройти немислимі випробування. Вони битимуться з сатанинськими кодлом, відчує гнів мешканців пекла.

Дивитись повний фільм Монахиня 2018 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайнТрейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+1012
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
  1. юрій
    юрій 27 вересня 2018 09:17
    Та коли ви вже будете давати якісний контент украінською вчасно,чому все нове на москальскі.Чому неможна одразу на украінській мові,чице робится так навмисно.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий