UA-TV.net


» » Дивитися Фільм Колір ночі 1994 в HD якості онлайн безкоштовно
Фільм Колір ночі
Дивитись онлайн!

Фільм Колір ночі

Color of Night 1994
Про що фільм Фільм Колір ночі:
Нью-йоркський психолог переживає складний період: його пацієнтка покінчила життя самогубством прямо під час сеансу. Намагаючись прийти в себе, він переїжджає в Лос-Анджелес до свого товариша і однокурсника, як і він сам, практикуючого психотерапевта. Вдень герой Вілліса бере участь у груповому сеансі, а вночі жорстоко вбивають його друга. За допомогою поліції він продовжує роботу свого приятеля і веде тренінги в групі, так як слідство вважає, що злочинцем є один з пацієнтів.

У ролях: Брюс Вілліс, Джейн Марч, Рубен Бладес, Леслі Енн Уоррен, Скотт Бакула, Бред Дуріф, Ленс Хенріксен, Кевін Дж. О'коннор, Ендрю Лоурі, Ерік Ла Салль, Ширлі Найт, Джефф Корі, Кетлін Вілхойт

Дивитись повний фільм Фільм Колір ночі 1994 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.