UA-TV.net


» » Дивитися Зошит смерті 2 2006 в HD якості онлайн безкоштовно
Зошит смерті 2
Дивитись онлайн!

Зошит смерті 2

Desu nôto: The last name 2006
Про що фільм Зошит смерті 2:
Головний герой детективного трилера «Зошит смерті 2» Ягамі Лайт, студент, в руках якого випадково опинилася зошит Бога смерті Рюка. За переказами, щоб людина померла, потрібно вписати його ім'я в цю зошит і уявити його собі. Цього достатньо для того, щоб найближчим часом приреченого наздогнала смерть. Отримавши цю зошит, молодий чоловік сам відчуває себе Богом. В його волі карати і милувати. Але Ягамі одержимий ідеєю зробити світ чистіше і краще, позбавивши його від злочинності. Він починає свою місію. Для початку він пише в зошиті імена злочинців, які сидять у в'язниці і знаходяться в розшуку. По місту йде дивна низка смертей, яка зацікавила працівників Інтерполу.
Але вони не можуть зрозуміти, адже немає ніяких доказів. Для того, щоб вбити людину за допомогою зошита не треба бути поруч. Це прекрасно працює і на відстані. Це непроста справа доручають краще детективу. Почавши розслідування, він заходить у глухий кут, але потім поступово починає здогадуватися, в чому справа. У Ягамі виникають проблеми зі знищенням злочинців. Він може розкритися. Тепер починається протистояння «борця за справедливість» та кращого детектива. Хто ж з них залишиться у виграші?

Дивитись повний фільм Зошит смерті 2 2006 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
-11
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.