UA-TV.net


» » Дивитися Я - Легенда [Альтернативна версія] 2007 в HD якості онлайн безкоштовно
Я - Легенда [Альтернативна версія]
Дивитись онлайн!

Я - Легенда [Альтернативна версія]

I Am Legend 2007
  • Рік виходу: 2007
  • Жанр: Драма, Трилер, Фантастика
  • Країна: США
  • Тривалість: 96 мин.
  • Режисер: Френсіс Лоуренс
  • Актори:
    Уілл Сміт, Алісі Брага, Чарлі Тахэн, Саллі Річардсон-Уітфілд, Віллоу Сміт, Даррел Фостер, Ейпріл Грейс, Деш Майок, Джоанна Нумата, Abbey
  • Подивилися: 41 раз
  • Додано: 24-07-2020
Про що фільм Я - Легенда [Альтернативна версія]:
Я - Легенда [Альтернативна версія]

Він виходить тільки вдень. Він і його єдиний і вірний друг - собака, щоб знову і знову передати радіосигнал в надії побачити або почути хоч когось, хто вижив після епідемії, крім нього ... Єдина умова - встигнути повернутися до заходу! Він намагається знайти ліки проти страшного вірусу, який забрав у нього близьких і більшу частину людства, але для цього потрібні піддослідні - ті, хто колись називали себе людьми. З останнім спійманим екземпляром з'явилася надія, але разом з нею, нехай крихкий, але налагоджений світ навколо нього перетворився в кошмар. Тепер полювання почалося на нього.

Жанр: фантастика, трилер, драма

Дивитись повний фільм Я - Легенда [Альтернативна версія] 2007 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.