UA-TV.net
Скіф
HDRip
Дивитись онлайн!

Скіф 2017 онлайн українською

 • Звук: Оригінал
 • Озвучка: Російська
 • Рік виходу: 2017
 • Жанр: Драма, Історичні, Фентезі
 • Країна: Росія
 • Тривалість: -
 • Режисер: Рустам Мосафір
Дивитися повний фільм Скіф (2017) безкоштовно з українським дубляжем.
Опис фільму Скіф
Кінокартина "Скіф" розповість про події, коли цивілізація була схильна кількох змін. Наближається перехід до нового світу, і говорить про це початок нової ери на материку Євразії. Всі ті, хто не залежав від умов військового часу, горді і сталеві стрімко згинули разом з тією епохою. Скіфами були ті, хто був членом непримиренного народу. Вони тривалий час уживалися пліч-о-пліч. Їх родоначальники - не знаючі страху, пощади і жалості бійці. Не один рік тривало протистояння між двома народами співдружності світу. Лютобор - юний боєць, який був втягнутий у центр цих подій. Він знатний представник свого народу - "вовків Ареса", непохитний, сильний і шанований серед своїх одноплемінників. На його стежці стоїть неймовірно важке випробування, яке не під силу простому обивателю і результат цього вирішить долю світу. Життя його родини, яке було схована ворогами, безпосередньо залежить від результату його подорожі. Щоб не збитися з призначеного курсу, чоловік бере в помічники слідопита з бранців, якого звуть Куниця. Ці дві людини, які протистояли один одному, з різними переконаннями, ідеалами, але їм необхідно об'єднати свої зусилля, щоб їх подорож мала успішний результат.

Дивитись повний фільм Скіф 2017 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
-35
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. Mike
  Mike 17 березня 2018 10:41
  Навіщо писати фільм українською... А коли включиш- виявляється російська озвучка. Навіщо брехати?? І це не однин сайт цим грішить!
 2. tyverec
  tyverec 8 квітня 2018 13:01
  Фільм про українців-русичів, а мають звички кацапські. Що ж виходить-Коли в нас була держава, фіно-угри та мокша в болотах сиділи?
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий