UA-TV.net
Падіння Ордена
HDRip
Дивитись онлайн!

Падіння Ордена 1 сезон онлайн українською

Knightfall
  • Звук: HDrezka Studio, Jaskier, Кравец, Alexfilm, Newstudio, BaibaKo, LostFilm, IdeaFilm, Субтитры PhysKids, Coldfilm, SDI Media
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Історичні, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 43 хв
  • Режисер: Дуглас Маккіннон, Метін Хусейн, Девід Петрарка
Дивитися всі серії серіалу Падіння Ордена (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Опис серіалу Падіння Ордена
У серіалі йтиметься про події 1307 року. Саме тоді впав могутній, знаменитий Орден Тамплієрів. Це було крахом великих воїнів, які билися за Господа. Вони йшли під своїми прапорами заради віри, процвітання Християнства. Серед побратимів були знатні багаті люди, які володіли землями, управляли картелями. Цих людей частенько називали третьою гілкою влади. Поряд з Церквою і королем вони вершили долю всього народу. Це не подобалося тодішньому монарху. Філіп Красивий і Папа Римський Климент прийняли рішення, ліквідувати співтовариство. Вони зробили все, щоб лицарі пішли в історію. Бравий, сміливий, молодий воїн не збирався підкорятися їх волі. Він має намір відродити Орден, відправитися в далекий похід. Сер Лендрі швидко знайшов однодумців, які погодилися стояти з ним в одному ряду. Вони проповідували ті близькі тамплієрам ідеї. Сильні, безстрашні брати не здадуться перед першою перешкодою. Вони вступили в жорстокий поєдинок з владним і принциповим правителем. Головному герою доведеться на собі відчути гнів понтифіка. Чи зможе сміливець відтворити численну армію, якій не було рівних у світі? Чим завершитися його починання?

Дивитись серіал Падіння Ордена 1 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий