UA-TV.net


Всередині дев'ятого номера
HDRip
Дивитись онлайн!

Всередині дев'ятого номера 5 сезон

Inside No. 9 2014
  • Звук: Українська, HamsterStudio , Victory-Films
  • Озвучка: Українська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Комедії, Фільми українською, Серіали
  • Країна: Великобританія
  • Режисер: Девід Керр, Гільєм Моралес, Стів Пембертон
Дивитися всі серії серіалу Всередині дев'ятого номера (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Всередині дев'ятого номера:
За сюжетом серіалу будуть описані кілька історій, які, на перший погляд, нічим не пов'язані один з одним. У кожній з них будуть фігурувати різні люди. Також дія розгортатиметься в різних місцях. Однак у всіх цих історій буде одне спільне —це цифра 9. Кілька епізодів, в кожному з яких героям належить побувати як у досить кумедних, так і кілька трагічних ситуаціях. Головна родзинка серіалу — несподіваний фінал.

Все починається досить необразливо. Телеглядач знайомиться з грою під назвою Сардини. Правила досить прості, чимось гра навіть віддалено нагадує хованки. Однак після того, як одного учасника знаходять, він повинен ховатися разом з тим, хто його знайшов. Так продовжується до тих пір, поки не буде знайдено останній гравець.

Творцям серіалу вдалося зробити кожну з шести історій несхожою один на іншу. Герої також відрізняються своїм ставленням до подій. Ось чому одні швидко орієнтуються і знаходять вихід, тоді як інші поводяться дивно і навіть нерозумно. В одній серії ви зможете побачити групу дивакуватих злодіїв, які проникнуть у будинок літньої людини з метою вкрасти дорогоцінний полотно. Інша історія розповість про батька і його дочка, хвороба якої змушує його шукати будь-які способи для заробітку. Буде ще кілька самостійних історій. Буде показаний викладач молодших класів, якого нахабно обдурять. Також ви побачите окремо взяте сімейство, в якому має місце безліч дивацтв.

Дивитись серіал Всередині дев'ятого номера 5 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.