UA-TV.net


Остання людина на Землі
HDRip
Дивитись онлайн!

Остання людина на Землі 4 сезон

The Last Man on Earth 2015
  • Звук: BaibaKo, Jaskier, Одноголосий, 2x2, OMSKBIRD records, Субтитры, Кубик в Кубе, Coldfilm
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 30 хв
  • Режисер: Джон Соломон
Дивитися всі серії серіалу Остання людина на Землі (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Остання людина на Землі:
Філ Міллер був людиною, який міг собі дозволити все, що тільки йому заманеться. Чоловік жив у найкращих будинках, постійно мене місце проживання, безкоштовно харчувався найсмачнішою їжею і пив тільки кращі вина. Він брав від життя все, що тільки було можна і його цілком можна було назвати щасливою людиною, якщо б не одне невелике "але" - Філ був останньою людиною на всій планеті
Зовсім недавно він був рядовим банківським службовцем, якого вдома чекала любляча сім'я. Але одного разу все людство загинуло під час невідомої катастрофи і тільки йому якимось дивом вдалося вціліти. Марно намагаючись відшукати хоча б ще однієї людини, якій, так само як і йому вдалося вижити, герой об'їздив на автомобілі всю країну. По дорозі чоловік залишав повідомлення на випадок, якщо когось просто упустив з виду, але відповіді так і не отримав. Від самотності Філ вже починав сходити з розуму, але одного разу сталася подія, яка повернула йому віру, що він все-таки не єдиний вижив.

Дивитись серіал Остання людина на Землі 4 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+77
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.