UA-TV.net


» » Дивитися Замерзла з Маямі 2008 в HD якості онлайн безкоштовно
Замерзла з Маямі
Дивитись онлайн!

Замерзла з Маямі

New in Town 2008
  • Рік виходу: 2008
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: США, Канада
  • Тривалість: 97 мин.
  • Режисер: Йонас Елмер
  • Актори:
    Рене Зеллвегер, Гаррі Коннік мл, Шива Феллон, Дж.До. Сіммонс, Майк О'брайен, Френсіс Конрой, Феррон Гуирейро, Джеймс Дархэм, Роберт Смолл, Уейн Ніклас
  • Подивилися: 49 раз
  • Додано: 24-07-2020
Про що фільм Замерзла з Маямі:
Замерзла з Маямі

Фільм «Замерзла з Маямі» - комедія про зіткнення характерів відкритих і працьовитих провінціалів і міської кар'єристки, яка приїхала до них для модернізації мостоутворюючого заводу.
Люсі Хілл - модна і сучасна молода жінка, яка проживає в сонячному Маямі і з успіхом штурмує кар'єрні сходинки. Щоб претендувати на чергове підвищення, вона зі скрипом погоджується на відрядження в занесений снігами Новий Ульм, розташований в Міннесоті.
Основне завдання поїздки Люсі - інспекція об'єкта і підготовка його до серйозних змін, які потягнуть за собою масові звільнення. До неприємних обов'язків міс Хілл підходить з холодною головою: її не особливо хвилює майбутнє працівників. Але ті, під керівництвом життєрадісної Бланш Гундерсон, приймають нового керівника набагато краще, ніж варто було очікувати.
Їх згуртованість і дружелюбність змушують Люсі засумніватися в правильності колишніх рішень. Тільки, опустившись на саме дно в очах городян, вона починає дивитися на ситуацію під іншим кутом і береться за порятунок заводу і його робітників.

Жанр: мелодрама, комедія

Дивитись повний фільм Замерзла з Маямі 2008 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
00
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.