UA-TV.net


» » Фіксики: Великий секрет 2017 мультфільм українською дивитися онлайн безкоштовно
Фіксики: Великий секрет
HDRip
Дивитись онлайн!

Фіксики: Великий секрет

Про що мультфільм Фіксики: Великий секрет:
Всі ті, хто хоч трохи знає героїв мультиплікаційного серіалу "Фиксики: Великий секрет" чекають на осінні дні 2017 року, коли можна буде побачити нові пригоди маленьких і розумних дітей. Це буде надзвичайно цікавим і захоплюючим видовищем. Щодня фиксики долають нові перепони і ремонтують нові прилади, про які можна дізнатися при перегляді мультика. Що ж чекає на героїв цього разу? Тепер вони будуть приймати участь у веселих пригоди. Про те, що існують фиксики, практично ніхто не знає, але у них є товариші і серед людей, які ретельно зберігають таємницю їх існування і всіляко їм допомагають.
Цього разу професор Диваків придумав дивний винахід - спосіб швидкого переміщення своїх маленьких друзів з електродротів. Деякі маленькі пристрої на їх руках і Фаєр може пересуватися по проводах немов струм. А скільки емоцій дарує це переміщення! Тільки чи так це безпечно, як здається? Чим же закінчаться ці пересування? Може тепер стане відомо про маленьких людських помічників? Питань побільшало безліч, а от дізнатися на них відповідь можна тільки після перегляду цікавого, веселого і пізнавального мультсеріалу.

Дивитись повний мультфільм Фіксики: Великий секрет 2017 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+3389
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.