UA-TV.net


» » Три богатиря і принцеса Єгипту 2017 мультфільм українською дивитися онлайн безкоштовно
Три богатиря і принцеса Єгипту
HDRip
Дивитись онлайн!

Три богатиря і принцеса Єгипту

Про що мультфільм Три богатиря і принцеса Єгипту:
І знову Київський князь вирішує одружитися - це можна побачити у веселому мультфільмі "Три богатиря і принцеса Єгипту". Його запросила погостювати в Єгипет сама принцеса. Вона надіслала лист із запрошенням і своєю фотографією, тим самим підкоривши його серце. Тепер князь Володимир вирушив до Єгипту у супроводі своїх вірних богатирів: Альоші Поповича, Іллі Муромця та Добрині Нікітича. Поки вони їхали по Русі, все було добре, але як тільки вони ступили на чужі землі, як почалися проблеми.

Навколо, звичайно ж, всі заворожувало і піраміди і сфінкси, але багатирі не випускали з рук зброю. Мумії виглядали дуже підозріло, так і з гробниць як ніби хтось підглядав за ними. Як би це дивно не звучало, але знайомство з принцесою героїв нітрохи не привела в стан спокою. Дівчина володіла своєрідним характером і в запасі у неї є дуже підступний план. Для того, щоб його здійснити їй необхідний князь Володимир власною персоною. Принцеса ніколи не бачила свого майбутнього нареченого, але багато про нього дізналася і поставила перед собою певну мету. Що ж задумала єгиптянка? Як допомогти князю? Тепер богатирям необхідно врятувати главу держави від хитрої дівчини. Ну, і як же можна обійтися без Юлія? Цей кінь скрізь суне свій ніс і піднесе товаришам нові проблеми.

Дивитись повний мультфільм Три богатиря і принцеса Єгипту 2017 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
 • Укр.1
 • Укр.3
 • Укр.2
 • Рос.-Укр.
 • Рос.
 • Рос.

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+3763
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. Vladyslava
  Vladyslava 26 травня 2018 20:27
  Зверху пише на українській мові, включаєш а воно бац, і на російській. Де справедливість? Де повага до глядачів?
 2. Іван
  Іван 28 лютого 2018 16:01
  де український переклад
 3. uatv
  uatv 7 січня 2018 15:58
  так це і є оригінал
 4. Діана
  Діана 7 січня 2018 15:33
  Чому немае оригіналу , це дуже погано
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.