UA-TV.net


»
Аватар легенда про Аанга
HDRip
Дивитись онлайн!

Аватар легенда про Аанга 3 сезон

Avatar: The Last Airbender 2005
Дивитися всі серії серіалу Аватар легенда про Аанга (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал Аватар легенда про Аанга:
Гармонія переважала на планеті, яку населяли чотири нації. Представники кожного народу були неодмінно здатні керувати чотирма стихіями. Водні народи воліли проживати на полюсах, які були оточені льодом, народи Землі і Вогню жили на котинентах з жарким кліматом, а повітряні народи воліли жити в спеціальних будівлях, які перебували в горах на великій висоті.
Лише один представник всіх чотирьох народів міг контролювати всі стихії і робив він це заради того, щоб скрізь панував мир і гармонія. Їм був Аватар, який перероджувався кожне тисячоліття. Сотню років тому черговий з аватарів якимось невідомим чином буквально розчинився в повітрі, зник, з цієї причини гармонія світу була зруйнована. Люди Вогню вирішили розв'язати тривалу битву за панування. Але існує надія. Представники Води якимось невідомим чином зуміли знайти під час риболовлі хлопчика Аанга, який зміг виявитися останнім магом. Він провів близько ста років в айсбергу.

Дивитись серіал Аватар легенда про Аанга 3 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
 • Укр.1
 • Плеєр1
 • Укр.2
 • Плеєр2
 • Рос.
 • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+331
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. RobertBaink
  RobertBaink 18 липня 2019 03:02
 2. Gregoryram
  Gregoryram 17 липня 2019 15:10
 3. Glennbix
  Glennbix 16 липня 2019 03:19
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.