UA-TV.net


»
Людина-невидимка
Дивитись онлайн!

Людина-невидимка

The Invisible Man 2018
Про що фільм Людина-невидимка:
Головний герой фільму "Людина - невидимка" - Джек Гріффін. Він за покликанням вчений - фізик. З малих років чоловік наділений цікавістю, яке одного разу допоможе йому зробити гениальнейшее відкриття, здатне змінити світ, і, звичайно ж, його самого. Чоловік зміг створити унікальну формулу кошти, яке зможе зробити будь-якої людини абсолютно невидимим. Він, як учений, завжди цікавився питанням - чи зможе людина стати невидимим і якщо відповідь позитивний те, що потрібно для цього зробити?
Джек віддавав роботі дні і ночі безперервно, іноді винахідник забував про їжу і старанно становив нові формули, проводив експерименти. І ось, нарешті, його старання увінчалися успіхом - Гріффін зміг зробити випробовуване тварина невидимим. Само собою, коли він побачив, що все йде своїм чередом, то вирішив застосувати препарат на своїй персоні, не піклуючись про те, які можуть бути наслідки. Формула працювала і на ньому, тільки тут намалювалися і мінуси даного дослідження. Джеку стало складніше пересуватися в просторі, і препарат став впливати на психіку героя, роблячи його неадекватним. Чи зможе Гріффін створити анти - сироватку, яка знову зробить його видимим і поверне йому колишньої розум?

Дивитись повний фільм Людина-невидимка 2018 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
-15
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.