UA-TV.net


»
Флеш
Дивитись онлайн!

Флеш

The Flash 2018
Про що фільм Флеш:
Головний герой фільму "Флеш" - Баррі Аллен. Молода людина ніколи не підозрював, що зможе стати супергероєм. Він є простим вченим, і величезна кількість часу проводить за дослідами. У фізика - ядерника завжди є величезна кількість цікавих проблем, які терміново потребують вирішення. Баррі повністю віддає себе роботі, оскільки нічого іншого йому не цікаво. Подібне ставлення до життя у Аллена було рівно до того моменту, поки в лабораторії не стався потужний вибух. Ніяких серйозних пошкоджень або перетворень не виявилося, на перший погляд, тільки головного героя дуже сильно облучило.

В його організмі відбувається мутація ДНК і у хлопця виникають дивні понад здібності, якими наділений тільки він. Все це він усвідомив тільки на наступний день після події. Спочатку його набуті здібності страшенно налякали Баррі, але дуже скоро він усвідомив, що їх можна застосовувати в благих цілях. Хлопець без особливої складності долав величезні відстані в лічені секунди. Тепер його містечко буде під надійним захистом. Злочинців розвелося дуже багато і Баррі вирішує це припинити і у нього це легко виходить. Хлопця прозвали Флешем, оскільки він дуже швидко реагував на злочини. Тепер він став основною загрозою злочинного світу.

Дивитись повний фільм Флеш 2018 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
-1430
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.