UA-TV.net


»
ЛЕГО Лицарі Нексо
Дивитись онлайн!

ЛЕГО Лицарі Нексо 4 сезон

Дивитися всі серії серіалу ЛЕГО Лицарі Нексо (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал ЛЕГО Лицарі Нексо:
Мультиплікаційний серіал «ЛЕГО Лицарі Нексо» не перестає радувати маленьких глядачів новими пригодами жителів королівства Нейтония. Це відбувається в період середньовіччя, коли існували мужні лицарі, давні замки з королями і челяддю. Але це не те полуграмотное і забите середньовіччі, а сучасне, в якому має місце не тільки чари і магія, але й існують роботи, лазерні мечі, автоматизовані обладунки.
Все почалося з того, що на мирне королівство Нейтонию було здійснено вторгнення злих сил. Придворний блазень Джестеро залучив їх на свою сторону. Їм була створена армія з злісних чудовиськ за допомогою Книги Монстрів. Це було зроблено не спеціально. За незнання він почав читати її вголос, що і послужило поштовхом до початку біди. Монстри були покликані ним випадково, але вони погрожували розрухою і загибеллю прекрасного королівства. Самим блазнем оволоділа темна сила, він став ватажком зла, яке ніс у колись свій світ. Випускники академії Нексо не змогли залишитися байдужими до трапилася біда і встали на захист рідних місць. Вони вважають, що їх знань і умінь буде достатньо, щоб приборкати зло, яке хитрістю проникло у світ і заволоділа придворним блазнем, до речі, не найгіршим жителем королівства.

Дивитись серіал ЛЕГО Лицарі Нексо 4 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+48
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.