UA-TV.net


»
Покемон
HDRip
Дивитись онлайн!

Покемон 21 сезон

Pokémon 1997
Дивитися всі серії серіалу Покемон (21 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал Покемон:
Мультиплікаційний серіал «Покемон» вийшов на екрани вже досить давно, але популярності своєї він не втратив до сьогоднішнього часу. Маленькі глядачі з задоволенням продовжують спостерігати за пригодами героїв. Сюжет розгортається біля покемон Пікачу. З невідомих причин цей найсильніший з покемонів вибрав собі в якості тренера хлопчика Еша. Вони стали разом подорожувати, допомагати потрапили в біду і попутно беручи участь у змаганнях.
Поступово зібралася ціла команда. Спочатку вони познайомилися з хлопцем по імені Брок, який тренував кам'яних покемонів, він приєднався до друзів і вони продовжили подорож разом поки не зустріли красуню Місті зі своїми кумедними водними покемонами. Малюки більше пустували, чим займалися тренуваннями. Місті і Еш сподобалися один одному, що принесло незручності в подальшому подорожі. Як і у всіх героїв, у нашої команди теж є вороги – Джеймс, Джессі і лиходій Мяут, який спить і бачить Пікачу в своїй команді, творить зло. Не один раз вони намагалися викрасти покмеона, але друзі не планують розлучатися, кожен раз команда дружно приходить на допомогу, рятуючи свого друга з лап ворогів.

Дивитись серіал Покемон 21 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
 • Укр.1
 • Плеєр1
 • Укр.2
 • Плеєр2
 • Рос.
 • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+90124
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. Анонім
  Анонім 6 квітня 2019 23:16
  А де продовження
 2. анонім
  анонім 1 квітня 2019 13:27
  яж кажу миб чере сльози від сміху дивились
 3. анонім
  анонім 9 лютого 2019 09:28
  Якби був якісний український переклад то миб його дивились через сльози
 4. Ростислав
  Ростислав 6 січня 2019 15:00
  Хотілось би почути якісний український переклад, а не поганенький російський.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.