UA-TV.net


»
Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь
HDRip
Дивитись онлайн!

Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980
Про що фільм Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь:
Минуло три роки після порятунку Леї, йде громадянська війна. Хоча «Зірка смерті» Дарта Вейдера знищена, Імперія не здається. Після перемоги штурмовиків Вейдера над повстанцями на планеті Явин, що залишилися в живих сховалися на планеті Хот. Контрабандисти Хан Соло і Чубакка патрулюючи планету виявляють розвідувальний зонд належить имперцам.
Солдатам опору чекають нові битви, але незабаром Обі-Ван розуміє, що його учень – молодий джедай Люк – ще не готовий для битви з ситхами. Тому вчитель відправляє учня на планету Дагоба до магістра Йоду – неперевершеному джедаю, здатного навчити Люка користуватися Силою. А в цей час Хан Соло з механіком Чубакка готуються до відбиття атаки фортець на планеті Хота, тому що зонд встиг передати інформацію про базу повстанців Дарту Вейдеру. Після атаки штурмовиків екіпаж «Сокола тисячоліть» опиняється в небезпеці. І ще не закінчив тренування Люк вирушає на допомогу своїм друзям.

Дивитись повний фільм Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь 1980 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн Українською
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+913
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.