UA-TV.net


» » Ліга справедливості: Новий бар'єр 2008 мультфільм українською дивитися онлайн безкоштовно
Ліга справедливості: Новий бар'єр
DVDRip
Дивитись онлайн!

Ліга справедливості: Новий бар'єр

Justice League: The New Frontier 2008
Про що мультфільм Ліга справедливості: Новий бар'єр:
Дії захоплюючого мультфільму «Ліга справедливості: Новий бар'єр (відео)» розвиваються в недалекому минулому, а саме в 1954 році. Саме в цей проміжок часу вирішили відправитися герої, зокрема тут виявилися Супермен, Флеш і Чудо-Жінка, що мають намір запобігти інопланетне вторгнення, що має намір вчинити невідомий лиходій. Бетмен в свою чергу залишається в теперішньому часі, намагаючись розкрити свої здібності в якійсь підпільній грі.
А тим часом на Землю потрапляє Марсіанин по імені Джон, що прибув сюди з метою запобігання прийдешній руйнувань і жорстокості. В ньому борються дві особистості і йому неймовірно важко тримати себе під контролем, але поки йому добра сторона переважає в ньому. Разом з тим, в команду нарешті наважується вступити Зелений Ліхтар, якого справедливо вдається потрапити в Лігу, де він має намір повноцінно реалізувати себе на благо людства і Всесвіту, яка регулярно перебуває під загрозою. Команда розділилася, тим не менш, вони всі намагаються вберегти свій світ від підступів лиходіїв, вічно норовлять знайти світове панування, чого супергерої не можуть допустити.

Дивитись повний мультфільм Ліга справедливості: Новий бар'єр 2008 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+13
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.