UA-TV.net


»
Людина-павук (2017)
DVDRip
Дивитись онлайн!

Людина-павук (2017) 2 сезон

Spider-Man 2017
Дивитися всі серії серіалу Людина-павук (2017) (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал Людина-павук (2017):
Перший сезон мультфільму "Людина - павук" повідає розповідь про простого хлопчика, якого звуть Пітер Паркер. Справа в тому, що в процесі шкільної екскурсії хлопчика вкусив павук, який втік з лабораторії і був заражений радіацією. У процесі цієї події, в його організмі почали творитися неймовірні процеси, які призвели до того, що у героя з'явилися цікаві та особливі здібності. Тепер герой може випускати з рук дуже міцну павутину, рухатися з неймовірною швидкістю і став дуже спритним. Поступово Пітер став звикати до того, що тепер він не проста людина, а супер - герой, який може захищати громадськість від підступних правопорушників.

Пізніше він зустрів непростого людини, який навчив Паркера використовувати свою силу і крім цього забезпечив геніальними пристроями, які допоможуть йому ловити злочинців. Після того, як він навчився користуватися всім необхідним, він готовий битися зі злом і патрулювати вулиці міста відстежуючи ворогів, які загрожували громадськості. Тільки найважчим в його житті супер - героя виявилося не протистояння лиходіям, а нездатність роздвоїтися і проживати, як самий звичайний підліток.

Дивитись серіал Людина-павук (2017) 2 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+1317
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.