UA-TV.net


» » Серіал Трансформери: Роботи під прикриттям 4 сезон 1-26,27,28 серія українською онлайн безкоштовно
Трансформери: Роботи під прикриттям
HDRip
Дивитись онлайн!

Трансформери: Роботи під прикриттям 4 сезон

Transformers: Robots in Disguise 2015
Дивитися всі серії серіалу Трансформери: Роботи під прикриттям (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал Трансформери: Роботи під прикриттям:
У захоплюючому мультиплікаційному фільмі "Трансформери: Роботи під прикриттям" дія відбувається в новому часі, де панує покоління трансформерів. Жителі вже забули давні розбіжності між десептіконамі і авто ботами. Як тільки прийшов край бойовим діям Бамблбі стає співробітником правоохоронних органів, але всупереч своєї популярності, він бажає бути в рядах простих миротворців. Все перевертається з ніг на голову, коли за допомогою бачень його закликає головний керівник і вчитель Оптімус Прайм. Він закликає до того, щоб Бамблбі повернувся на Землю, для запобігання нової небезпеки.
Озброївшись допомогою і підтримкою авто бота Сайдсвапа і учнем гвардії Стронгармом, вони вирушають на місце призначення і там вони знаходять впав кораблю "Алкемор", який прибув з поселення суворого режиму. Дуже скоро вони виявляють, що на кораблі були присутні двісті арештантів нових збройних сил десептиконів і на даний момент їх місцезнаходження невідоме. Тепер до команди приєднується ще і Рассел, Денні і колишній в'язень "Алкемора" - Грімлок, разом вони повинні виконати своє пряме призначення і повернути втікачів разом з волкообразным Стилджо набагато раніше, ніж вони встигнуть завдати невиправний шкоди планеті. Трохи пізніше до них прибудуть початківці, але наполегливі і прагнуть до перемоги бійці: мисливець за головами, Виндблейд, Оптімус Прайм і Дрифт.

Дивитись серіал Трансформери: Роботи під прикриттям 4 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+63105
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.