UA-TV.net


» » Серіал Стріла 8 сезон 1 серія українською онлайн безкоштовно
Стріла
HDRip
Дивитись онлайн!

Стріла 8 сезон

Arrow 2017
Дивитися всі серії серіалу Стріла (8 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Стріла:
Вже три роки минуло з тих пір, як Олівер Квін повернувся з мертвих. Всі рідні і просто люди, які знають його, вважали чоловіка загиблим під час аварії. Олівер п'ять років провів на безлюдному острові, брав участь в розборках з мафією, був у команді Аргуса. Всі пережиті події змінили героя, зробили абсолютно іншою людиною. Повернувшись, він вирішив, в пам'ять про батька, стати Стрілою. Вдень, він Олівер Квін, а вночі Каратель в зеленому капюшоні.
Незважаючи на те, що Стріла захищає місто від злочинців, мало тих, які поважають його і вважають своїм героєм. На нього була оголошена справжнє полювання, народ ненавидів його, не замислюючись про те, скількох мешканців, Стріла зумів врятувати, і скільки посадить злочинців за грати. Зібравши команду справжніх професіоналів, герой вступає в сутичку з небезпечними супротивниками. Але, що ж буде далі? Олівер погодився на операцію з Рас Аль Гулом, невже Стріла більше не з'явиться в місті, і не захистить у скрутну хвилину?

Дивитись серіал Стріла 8 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
 • Укр.1
 • Укр.3
 • Укр.2
 • Рос.-Укр.
 • Рос.
 • Рос.

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+1834
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. Валентин
  Валентин 20 травня 2019 21:37
  Прекрасний серіал?????????????????????????????????
 2. Валентин
  Валентин 19 травня 2019 20:47
  Клас!!!! ????????????????????類
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.