UA-TV.net


» » Серіал Мегре 1 сезон 1-56,57,58 серія українською онлайн безкоштовно
Мегре
Дивитись онлайн!

Мегре 1 сезон

Maigret 1991
 • Звук: Багатоголосий
 • Рік виходу: 1991
 • Жанр: Детективи, Серіали
 • Країна: Франція, Бельгія, Швейцарія, Чехословаччина
 • Тривалість: 90 хв
 • Режисер: П'єр Жоассен
 • Подивилися: 9 700 раз
 • Додано: 5-01-2018
Дивитися всі серії серіалу Мегре (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Мегре:
Серіал Комісар Мегре (фр. Maigret (série télévisée) — французько-бельгійський детективний телевізійний проект, створений за творами письменника Жоржа Сіменона про розслідування комісара Мегре. Головну роль в серіалі зіграв актор Бруно Кремер. Складається цей чудовий детективний проект з одного сезону і 54 епізодів, які виходили на екран з 1991 по 2005 роки. Серіал знятий у кримінальному жанрі. Світовий прем'єрний показ серіалу відбувся 1 грудня 1991 року. Тривалість кожного епізоду становить 90 хвилин. Сюжет серіалу. Комісар Мегре багато років пропрацював поліцейським, він значно відрізняється від своїх колег нестандартними підходами до розслідування злочинів. Саме завдяки спостережливості, уваги до деталей і високим інтелектуальним здібностям ця людина вважається кращим детективом не тільки в своїй країні (Франція). Кожне розслідування Мегре – захоплююче і пам'ятне дійство, результатом якого стає затримання лиходія.

Дуже неквапливо, докладно вивчивши всі обставини справи, комісар розплутує кожний злочин. Більше всього вражає в роботі слідчого легкість, з якої йому вдається розкрити злочин, розслідування якого або вимагає зусиль багатьох поліцейських протягом тривалого періоду часу, або ж не було б успішним. В основу серіалу покладені твори Жоржа Сіменона, який писав про харизматичного детективі з трубкою. У серіалі є все, що так подобається любителям детективів: захоплююча атмосфера таємниць і загадок, геніальний сищик, за роботою якого спостерігати одне задоволення, дуже непрості для розслідування злочинуСеріал Мегре – цікаві історії про роботу талановитого сищика.

Дивитись серіал Мегре 1 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
 • Укр.1
 • Укр.3
 • Укр.2
 • Рос.-Укр.
 • Рос.
 • Рос.

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+218
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. Олександр
  Олександр 16 грудня 2018 19:02
  І для чого ви людей обманюєте?
 2. Олександр
  Олександр 16 грудня 2018 18:51
  Через відсутність українського перекладу ви втрачаєте мільйони прихильників.
  Тут вам не московія.
  На кацапському наречии не дивимось принципово.
  Робіть висновки панове.

  Через відсутність українського перекладу ви втрачаєте мільйони прихильників.
  Тут вам не московія.
  На кацапському наречии не дивимось принципово.
  Робіть висновки, панове.
 3. Роман
  Роман 19 березня 2018 19:38
  Було українською, стало російською? Комісар Мегре.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.