UA-TV.net


»
Рівердейл
HDRip
Дивитись онлайн!

Рівердейл 4 сезон

Riverdale 2017
 • Звук: TVShows, LostFilm, BaibaKo, HDrezka Studio, Українська, Gears Media, Пифагор, Субтитры, IdeaFilm, Coldfilm, Alt Pro
 • Рік виходу: 2017
 • Жанр: Детективи, Драма, Кримінал, Серіали
 • Країна: США
 • Тривалість: 45 хв.
 • Режисер: Лі Толанд Крігер
 • Подивилися: 21 798 раз
 • Додано: 17-10-2019
Дивитися всі серії серіалу Рівердейл (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Рівердейл:
Американський телевізійний серіал, що розповідає історію про сучасних підлітків, створена на основі коміксів. Основними діючими особами в ньому є молоді люди, що навчаються в одному навчальному закладі і спілкуються в одній компанії. Сюжет закручений навколо другокурсника Арчі Ендрюс, проживає в спокійному і тихому містечку "Рівердейл". Цей життєрадісний юнак дуже товариський, тому має багато друзів і знайомих. Навколо нього завжди багато хлопців. Користуючись своєю популярністю, він легко заводить стосунки відразу з декількома дівчатами. В його оточенні є дві особливо наближені дівчата, Вероніка Лодж і Бетті Купер. Подружки обидва закохані в головного героя. Був у нього недавно і один, але, з-за невеликого конфлікту, Джагхед Джонс тепер змушений бути "одинаком", сильно переживають з-за того, що сталося.
Одного разу, приятелі вирішують більше дізнатися про своєму рідному місті за коштами детального і ретельного вивчення всіх хоч чимось примітних подій, що відбулися тут за останній час. Вони і не підозрювали, які розкриють секрети в ході їх жартівливого розслідування. Ниточки, за які вони потягнули, привели їх до похмурих і містичних таємниць минулого.

Дивитись серіал Рівердейл 4 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
 • Укр.1
 • Плеєр1
 • Укр.2
 • Плеєр2
 • Рос.
 • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+97143
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
 1. елджіна
  елджіна 25 червня 2019 15:51
  Прикольне фільм бомба вопше шик☺
 2. Melany
  Melany 31 травня 2019 15:59
  UATV так, але українська є державною мовою, а для людей які розмовляють рус і так є багато перекладено на російську на укр ні
 3. UATV
  UATV 8 квітня 2019 20:08
  Настя ваша думка помилкова, томущо багато в яких країнах розмовляють цією мовою, а ще не треба забувати що в нашій країні також багато хто говорить російською.
 4. Nastya
  Nastya 8 квітня 2019 10:45
  Я вважаю, що на українських сайтах взагалі не має бути рузгоязичної озвучки, оскільки з країною, де говорять цим язиком у нас війна йде. Тому тут головне не те, як яка мова впливає на молодь, а повага до рідної мови.
 5. Андрі
  Андрі 12 березня 2019 19:29
  Джагкед??????
 6. uatv
  uatv 24 січня 2018 10:43
  Вікторія, ви написали все вірно і по суті, але є одне але. Формування свідомості молоді. Не тільки укр контент формує свідомість, а має ще бути повага до авторського права. Тобто ви прийшли глянути на халяву серіальчик, при тому не заплативши авторам ні копійки, це крадіжка виходить і це не правильне формування свідомості молоді.

  Про українську озвучку ми згідні з вами, і як тільки вона появляється, ми замінюємо плеєри. Озвучити самостійно не можемо, тому що це також гроші...
 7. Вікторія
  Вікторія 23 січня 2018 23:16
  Я хотіла б побачити серіал "Рівердейл" українською. Я, звісно, читала, що у вас багато роботи з перекладом, але , думаю, це є досить потрібним. Серіал дуже цікавий і його дивиться багато молодих людей. Таких, як я і мої однокласники. Український контент ще донедавна сприймався мною неоднозначно, тобто, навіть розмовляючи українською у повсякденному житті, мені незвично було чути її по телебаченні й іноземних фільмах, серіалах. Якщо ми хочемо таки своєї держави, то слід впливати на молодь. Можливо, це не найголовніше, але це все-таки крок у майбутнє. Молодь формує майбутнє і слід формувати свідомість молоді. Я трохи багато наговорила, але це важливо. Важливо для мене, моїх друзів, цей серіал захоплює багато людей і краще, якщо захоплюватиме живим українським перекладом)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.