UA-TV.net


Справжній детектив
HDRip
Дивитись онлайн!

Справжній детектив 3 сезон

Дивитися всі серії серіалу Справжній детектив (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що серіал Справжній детектив:
Американський серіал в жанрі детективу, драми і пригод, що розповідає про життя і дружбу двох простих поліцейський, які дружать довгий час завдяки одному вбивства. Хоч воно і сталося багато років тому, вони продовжують спілкуватися і працювати в одній сфері. Тільки як двоє абсолютно різних людини за характером можуть ужитися на одній роботі?

Один Мартін Харт, відмінний чоловік і батько, багато часу приділяє родині. А напарник, Раст Коул, є одинаком, якому погано дається знаходити спільну мову не тільки з особами протилежної статі, але і з колегами. В той час вони зловили вбивцю, але через сімнадцять років відбувається подібне схоже вбивство. Справу довелося відновити, щоб зрозуміти як працює серійний вбивця: чим захоплюється, чим керує і найголовніше, чому здійснює ці жахливі злодіяння і душогубство.

Щоб хоч якось просунулося вперед, керівництво поліції допитує головних героїв, яким на той момент було що приховувати. Їм довелося згадати всі найдрібніші подробиці того заплутаного вбивства. Фільм веде два сюжети по картині: наш час і час тих дев'яностих років.

Дивитись серіал Справжній детектив 3 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+26
Є скарга?
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.