UA-TV.net


»
Як приборкати дракона 3
TSRip
Дивитись онлайн!

Як приборкати дракона 3

How to Train Your Dragon 3 2019
Про що мультфільм Як приборкати дракона 3:
Хоробрий герой мультфільму "Як приручити дракона 3" Иккинг, одного разу вирішив основну проблему - помирив жителів села і драконів. Раніше вони доставляли дуже велике число неприємностей для поселення людей: трощили споруди, спалювали поля і несли живність. З цього часу минуло чимало років, і тепер абсолютно різні створення навчилися існувати разом і довіряти один одному. Иккинг потроху зростає і його погляди на життя змінюються: тепер він вже не той маленький і наївний хлопчик, а підріс молодий чоловік. Він все також дружить з драконом Беззубиком і долає життєві труднощі. У нього змінюються пріоритети, відчуває хвилювання від першої любові і усвідомити, що бути дорослим не так - то просто.
Від колишнього маленького і переляканого хлопчика, який вперше познайомився з драконом, не залишилося й найменшого сліду. У третій частині мультфільму, перед кінокритиками виникають нові проблеми, які переслідують драконів. Иккинг усвідомлює, що поступово крилатих товаришів стає все менше. Хлопець поки не розібрався в чому причина таємничих зникнень, але з'ясує, в чому справа. Можливо проблема в еволюції, яка ліквідує безглуздих для неї істот? Або ж драконам загрожує страшна небезпека, і потребують допомоги? Як би не було в підсумку, Иккинг повинен надати допомогу своїм товаришам і перешкодити можливим проблемам.

Дивитись повний мультфільм Як приборкати дракона 3 2019 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+131307
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.