UA-TV.net


»
Альоша Попович і Тугарин Змій
HDRip
Дивитись онлайн!

Альоша Попович і Тугарин Змій

Альоша Попович і Тугарин Змій 2004
Про що мультфільм Альоша Попович і Тугарин Змій:
У Ростові жив-поживав попівський син Альоша. Сильний і відважний, подорослішавши, він став справжнім богатирем Альошею Поповичем, про яке складали російські билини билин. Тільки от мало хто знає, що подвиги Альоші Поповича почалися непорозуміння і невдач. Під стіни древнього міста Ростова прийшла тугарская орда під проводом Тугарина Змія, який зажадав, щоб городяни платили йому данину.
Альоша розробив план боротьби і приступив до його здійснення. Тільки ось в процесі порятунку міста спочатку попівський син не тільки втратив зібране ростовчанами золото, але й зруйнував частину міста. Тепер повернення міста і перемога над Тугариным Змієм – справа честі. Узявши в попутники діда Тихона, Альоша Попович вирушив у подорож. По дорозі до бравим рятівникам приєднався балакучий кінь по імені Юлій, а також юна красуня Любава зі своєю бабцею і осликом Мойсеєм. Чи вдасться маленькій, але відважному загону здійснити задумане?

Дивитись повний мультфільм Альоша Попович і Тугарин Змій 2004 українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Файно :)
0
Фууу :(
0
+313
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.