UA-TV.net


»
Зоряні війни: Сили долі
HDRip
Дивитись онлайн!

Зоряні війни: Сили долі 2 сезон

Star Wars: Forces of Destiny 2017
Дивитися всі серії серіалу Зоряні війни: Сили долі (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем.
Про що мультфільмсеріал Зоряні війни: Сили долі:
Маленьких глядачів чекає улюблений мультиплікаційний серіал «Зоряні війни: Сили долі» головною героїнею якого є прекрасна войовниця Асока Тано. Вона не боїться космічних лиходіїв і, незважаючи на зовнішню крихкість, готова дати рішучу відсіч всім, хто надумає посягати на неї. Їй прийшов час відправлятися в далекий шлях. Мудрий наставник Йоду дає дівчині значок, який володіє особливими властивостями і допоможе зберегти їй життя. Собі в помічники вона бере міні-робота Бібі-8 який теж не проти подорожі з дівчиною. Незважаючи на зовнішню неказистость андроїда і маленькі розміри, він є відмінним захисником. Єдиним його недоліком є те, що він знає людську мову і є великим любителем побалакати.
Шлях дівчини проходить по пустелі, яку вона перетинає на супершвидкому транспорті і раптом з піску несподівано виникає чудовисько, нападники на Асоку. Бібі, не думаючи ні секунди, кидається їй на виручку. Якби не відмінна реакція дівчини, монстр потягнув його з собою під землю. Але надійний друг був врятований і готовий продовжити подорож далі. Це подорож зробить Асоко і Бібі набагато ближче, вони навчаться розуміти один одного і під час важкої ситуації підставлять дружнє плече.

Дивитись серіал Зоряні війни: Сили долі 2 сезон всі серії українською мовою в хорошій hd якості

Дивитись онлайн
  • Укр.1
  • Плеєр1
  • Укр.2
  • Плеєр2
  • Рос.
  • Плеєр3

Додаткові матеріали

Файно :)
0
Фууу :(
0
+22
Є скарга?
Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!
Рекомендуємо подивитися безкоштовно
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.